UL. SIKORSKIEGO 82A

ATRAKCYJNE CENY !!!

390 złotych z wyżywieniem!

Informacje ogólne
Przedszkole niepubliczne zlokalizowane jest na 2 naziemnych kondygnacjach  budynku. Na parterze i piętrze są 4 sale zajęć dla dzieci: na parterze zlokalizowano 1 salę dla dzieci, na piętrze zlokalizowano 3 sale dla dzieci.

W salach odbywają się zajęcia dydaktyczne, zabawy, zabawy ruchowe, leżakowanie oraz spożywanie posiłków, dostarczanych z kuchni dźwigiem towarowym czystym.

Sale wyposażono w stoliki 6-cio i 4-osobowe, leżaki przedszkolne oraz tablice na prace dzieci, pomoce dydaktyczne i zabawki. Przy każdej sali zajęć zaprojektowano węzeł sanitarny dla dzieci oraz podręczny składzik na pościel i leżaki.

Zajęcia na świeżym powietrzu

Na terenie działki jest plac zabaw dla dzieci na świeżym powietrzu. Plac wyposażony został w urządzenia do zabaw sprawnościowych – drabinki, huśtawki, piaskownica, równoważnia, zjeżdżalnia, domki ogrodowe itp. Wyjście dzieci na plac zabaw odbywa się przez szatnię, wejściem głównym. Na parterze budynku zaprojektowano odrębny WC dla dzieci bawiących się na placu.