UL. POLSKA 36

Przedszkole znajduje się w cichej, spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów jednorodzinnych przy ul. Polskiej 36, kilkaset metrów od szpitala powiatowego. Ładny, niewielki, przytulny budynek, spełniający wszelkie wymogi bezpieczeństwa, otaczają stare piękne sosny, po których w najlepsze ganiają wiewiórki.

20160513_142109

Na terenie przedszkolnego ogrodu znajduje się również plac zabaw wyposażony w piaskownicę, zjeżdżalnie, dmuchany zamek i inne terenowe sprzęty do ćwiczeń i zabaw na świeżym powietrzu. Urządzenia te, rzecz jasna, podobnie jak wszystkie znajdujące się w przedszkolu zabawki, meble i pomoce dydaktyczne, posiadają certyfikaty bezpieczeństwa.

20160513_141946

Szczególnym atutem „Leśnego Zakątka” jest panująca tu ciepła, kameralna atmosfera, która nawet najmłodszym maluchom daje poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że czują się tutaj jak w domu. Dzieci podzielone są na dwie kilkunastoosobowe grupy wiekowe, co znacznie ułatwia indywidualną pracę z każdym dzieckiem w zależności od jego potrzeb i możliwości, a także pozwala na szerszy kontakt i współpracę z rodzicami.